MEÖT – Aliansz elnökségi találkozót tartottak Budapesten

2014. szeptember 16., címkék: magyar evangéliumi szövetség (Aliansz), ökumenikus tanács (meöt)

Ez esztendőben másodszor tartott közös tanácskozást a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsának (MEÖT) elnöksége: Steinbach József elnök, Fischl Vilmos főtitkár, Gáncs Péter alelnök, Csernák István alelnök, Kalota József alelnök, valamint a Magyar Evangéliumi Szövetség (Aliansz) elnöksége: Szeverényi János elnök, Horváth István főtitkár, Szuhánszky Gábor alelnök, László Viktor alelnök, és Mészáros Kálmán alelnök.